O SZKOLE

Agnieszka

Agnieszka Przeradzka

Managing Director
Vega Akademia Języków Obcych
vega

Dlaczego my? Bo my to:

Ciekawie i efektywne zajęcia z General English i Business English.

Bezstresowe przygotowanie do matury i egzaminów językowych.

Interesujące konwersacje.

Świetne materiały.

Skuteczność w szybkim czasie.

Sprawdź na bezpłatnych próbnych 60 minutowych zajęciach.

Zapraszamy!

Dlaczego my?

Uczymy języka angielskiego w Akademii Języków Obcych VEGA od ponad 10 lat (2007) .

Słuchacze mają różne zapotrzebowania: nauczyć się angielskiego, bo wyjazd zagranicę na horyzoncie, bo trzeba zdać test z angielskiego, bo pracodawca tego wymaga, bo szkoła VEGA jest blisko centrum, itp. My cieszymy się, że zainteresowanie naszymi językowymi metodami nauczania oraz szkołą VEGA jest stale tak duże.

Szkoła języka angielskiego to przede wszystkim ludzie: lektorzy i nasi słuchacze. My wszyscy tworzymy wspólnie atmosferę. Atmosfera musi być specjalna, taka jak u nas już od samego początku. Przekonaj się o tym na bezpłatnych pierwszych zajęciach z lektorem. Otrzymasz test pisemny, kwalifikujący Cię do zajęć o Twoim poziomie oraz ciekawą rozmowę po angielsku na temat Twoich celów i potrzeb. Wskażemy także na Twoje mocne strony i zalety. Doradzimy, co należy poprawić i  nad czym się mocniej skupić, aby nauka szła prędzej. W końcu, dowiesz się, który kurs i na jakim poziomie należałoby  Ci zaproponować.

Nasi lektorzy to metodycy z dyplomem magistra anglistyki, z ukończonymi różnymi kursami nauczania językow obcych, doskonali obserwatorzy o wysokim poziomie inteligencji emocjonalnej. To doskonali metodycy nauczania i świetni konsultanci języka obcego. Potrafią oni zmotywować Cię do ciężkiej pracy i skutecznie osiągnąć ciekawe efekty swojej nauki.

Nasi słuchacze są doskonale przygotowywani do egzaminów KET, PET, FCE, CAE, CPE w naszej szkole na ul. Łowickiej 25 w Warszawie. Przygotowujemy także do wszelkich innych egzaminów z języka angielskiego: Business English, TOEFL, legal English, Financial English, itp.

Dla chętnych, organizujemy kursy językowe za granicą. 

Wystarczy umówić się na spotkanie z nami:

agnieszka.przeradzka@vega-english-courses.com

Posiadamy własną, nowoczesną szkołę na ulicy Łowickiej 25 w Warszawie na Starym Mokotowie, gdzie panują doskonale warunki do nauki, świetne wyposażenie, cisza i spokój. 5 minut od stacji Metro Racławicka.

Misja to cel

W Akademii Języków Obcych Vega uczymy już od 2007 roku.

Misją Akademii Języków Obcych Vega jest:

 • osiągać zadowolenie słuchaczy z nauki języka angielskiego
 • to bardzo dużo

W szkole językowej Vega na Starym Mokotowie:

 • studenci widzą wymierne efekty swojej nauki języka  
  • testy Uniwersytetu Cambridge 
  • testy London Chamber of Commerce

Celem Akademii Języków Obcych Vega  jest: 

 • utrzymywać bardzo wysoki poziom nauczania  
 • oraz zapewniać metody nauki dopasowane do studenta

Szkoła Vega  sprawia, że słuchacze:

 • dobrze się czują na naszych lektoratach
 • mają spokój i doskonałe warunki do nauki angielskiego

Nasza szkoła miala zaszczyt być wieloletnim członkiem 

Polsko Brytyjskiej Izby Handlowej.

Certyfikaty

Wszyscy nasi lektorzy posiadają dyplomy magistra anglistyki. Ale stale się doskonalimy. Uzupełniamy naszą wiedzę o liczne kursy. Na przykład, jak osiągnąć właściwy feedback na zajęciach (lektor – uczeń – lektor).

Albo, szkolenie znanego wydawcy podręczników do nauki języka angielskiego, PEARSON, przeznaczone dla lektorów przypomina, jak możemy pomóc naszym słuchaczom osiągnąć sukces w zdawaniu egzaminów językowych. Fachowo przygotować zdających do wszystkich testów z języka angielskiego, krok po kroku, to określony proces.

A kurs o zabawnej nazwie: U lektora na kozetce, wcale nie jest śmieszny, tylko bardzo trudny. Bo doradza nam, lektorom, jak radzić sobie z tzw. trudnymi przypadkami ? W każdej pracy je znajdziesz, prawda? My, lektorzy, musimy rozwijać naszą inteligencję emocjonalną, uczyć się opanowania, cierpliwości i dyplomacji.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!